1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 30.09.2020 13:08

Хочемо нагадати, що 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку!

Людина похилого віку, гідна поваги навіть тому, що їй це по милості Божій вдалося. У наймудрішій книзі на землі, в Біблії, Святому Писанні, говориться про те, що від нашого ставлення до наших батьків і матерів безпосередньо залежить наша власна тривалість життя на цій землі. Крім того 1 жовтня визначено Днем ветерана. І саме символічно, що цей день збігається з відзначенням Міжнародного дня людей похилого віку. Встановлення Дня ветерана у нашій країні засвідчує глибоку пошану суспільства до людей старшого покоління, посилення уваги до їх потреб, високу оцінку ратних і трудових подвигів ветеранів, неоціненного внеску у становлення Української держави, зміцнення її економічного та культурного потенціалу.

Пропонуємо в цей день відвідати всіх наших близьких, родичів, односельців, тих ветеранів, які сьогодні за різних причин залишились одні вдома. Привітати, підтримати їх добрим словом, посильною матеріальною допомогою, просто віддати свою шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях.

То ж звертаємось до вас з словами-проханням “Молодість, зазирни у вічі старості!”.