ПРИВІТАННЯ ОЧІЛЬНИКА МИРНЕНСЬКОЇ ОТГ

Дата: 01.10.2020 10:20

Другий місяць осені починається з особливої дати. Першого жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також День ветерана.

Цей день – свідчення глибокої поваги і цивілізованого ставлення українського суспільства до найстарших представників громади, які закладали матеріальну й духовну базу незалежної держави.

Вшановуючи цей День, ми щиро бажаємо вам, дорогі ветерани, миру, добра, міцного здоров’я, уваги від рідних і віри в краще життя!
Ваша праця, ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасному поколінню. Нехай ваші вчинки й поради надихають всіх нас на нові звершення і допомагають у створенні умов для гідного життя усіх громадян.

З повагою, селищний голова

Сучок Андрій Миколайович!