Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

Про підсумки роботи Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області за 9 місяців 2020 року

Дата: 19.10.2020 08:05
Кількість переглядів: 491

Фото без описуСтаном на 01.10.2020 року на обліку у Скадовському відділенні знаходилось 4010 страхувальників з яких: юридичних осіб – 1441, фізичних осіб – 2533, з них з найманою працею (роботодавців) – 662  та 36 членів фермерських господарств.

Протягом 9 місяців 2020 року Скадовським відділенням УВД ФССУ в Херсонській області надавалось матеріальне забезпечення для застрахованих осіб та членів їх сімей для отримання допомоги: - по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворим членом сім’ї), по вагітності і пологах, по ізоляції від COVID-19, на поховання; - проводилось лікування застрахованих осіб та членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм, компенсація втрати частини заробітної плати внаслідок нещасного випадку на виробництві та оплата медико-соціальних послуг та лікування потерпілих від наслідків травм.

За 9 місяців 2020 року відділенням проведена виплата матеріального забезпечення на загальну суму 4 318 441 грн. 15 коп., а саме:

- загальне захворювання – 1 490 268,74 грн.;

- невиробничі травми – 452 461,39 грн.;

- реабілітаційне лікування – 3 800,40 грн.;

- допомога по вагітності та пологах – 2 214 847,88 грн.;

- догляд за хворою дитиною або хворим членом сім’ї – 120 285,62 грн.;

- ізоляція від COVID-19 – 502,35 грн.;

- допомога на поховання – 28 700,00 грн.;

- нещасний випадок на виробництві – 8 077,12 грн.

Послугами з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України  за 9 місяців 2020 року скористалася 1 застрахована особа (за кардіо – пульмонарним видом медичної реабілітації). Відшкодовано витрати за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів на загальну суму 12 027,00 грн.

За звітний період відділенням проведено виплати потерпілим, що компенсують втрату частини заробітної плати внаслідок нещасного випадку на виробництві та особам, які мають на це  право в разі втрати годувальника  на  загальну суму 3273984,53 грн., оплату медико - соціальних послуг та лікування потерпілих від наслідків травм на загальну суму 74920,97 грн.

Станом на 01 жовтня 2020 р. зазначені виплати у відділенні отримують 119 потерпілих та членів їх сімей, з яких 114 чол. ( 95%) – потерпілі від трудового каліцтва та професійного захворювання, 5 чол. ( 5 %) – особи, які отримують страхові виплати у разі втрати годувальника. Із 114  потерпілих 69% ( 79осіб) складають інваліди трудового каліцтва та професійного захворювання, з них інваліди І групи - 4 чол., ІІ групи - 11 чол.,  ІІІ групи - 64 чол. 

Із загальної кількості одержувачів страхових виплат 24 особи – це потерпілі (члени їх сімей), внутрішньо переміщені з території, що не контролюється українською владою (18 осіб з Донецької області, 6 осіб  з Луганської області). Для здійснення страхових виплат зазначеним особам спрямовано 1404655,75 грн., що становить майже 43 % витрат у загальній структурі виплат потерпілим (членам їх сімей).

З метою перевірки цільового використання коштів Фонду страхувальниками, порядку видачі (продовження) та оформлення листків непрацездатності працівниками відділення проведено 31 перевірка щодо дотримання вимог законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування по коштах Фонду в частині їх використання страхувальниками. За результатами перевірок виявлено неправомірних витрат та застосовано фінансових санкцій на загальну суму 38 506,82 грн.

За 9 місяців 2020 року Скадовським відділенням, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення,  було накладено 22 адміністративних штрафи щодо порушення порядку використання коштів Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на загальну суму 2 992,00 грн. які сплачено своєчасно та в повному обсязі.

Щокварталу на інтернет сайтах Скадовської та  Каланчацької РДА, Мирненської та Каланчацької ОТГ розміщуються інформаційні та довідкові матеріали  про роботу відділення, зміни  в законодавстві з охорони праці та матеріального забезпечення застрахованих осіб.

 

Стан травматизму та профілактика виробничого  травматизму

за 9 місяців 2020 р.

Протягом  9 місяців 2020 року  до Скадовського  відділення надійшло два повідомлення від роботодавців КУ «Лазурненський селищний будинок культури» та ТОВ «Таврида Плюс» з посиленням на нещасні випадки на виробництві та два екстрених повідомлення від КНП «Скадовська ЦРЛ» про гостре профзахворювання медичних працівників на COVID-19.  У порівнянні з відповідним періодом минулого року відбулося збільшення на 1 нещасний випадок пов'язаний з виробництвом. За несвоєчасне повідомлення про нещасний випадок на виробництві було притягнуто до адміністративної відповідальності директора КУ «Лазурненський селищний будинок культури».

Для вивчення стану умов і безпеки праці на підприємствах, установах та організаціях підпорядкованих районів страховим експертом з охорони праці відділення організовані і проведені, відповідно до затверджених планів робіт, 11 планових та 2 позапланові перевірки в ході яких були виявлені 156 порушень  нормативно - правових актів з охорони праці. Протягом зазначеного періоду страховим експертом з охорони праці спільно з керівниками, службами охорони праці та іншими відповідальними спеціалістами підприємств  були організовані та проведені  28 нарад з питань  організації роботи з профілактики нещасних випадків (ПрАТ "ПМК -156", ПрАТ "Каланчацький маслозавод", КНП "Скадовська ЦРЛ", ТОВ "Віндкрафт Каланчак", Філія "Скадовський райавтодор"ДП "Херсонський облавтодор", КУ «Лазурненський СБК» Лазурненської с/р та інш.) та 5 «круглих столів»  ( Скадовське УВГ, ПСК «Хлікомбінат Скадовського РайСТ», ДП "СОК "Гілея" ім.Патона НАНУ", Центральне відділення поштового зв’язку м.Скадовськ ХД АТ"Укрпошта", Улянівська с/рада)  на тему: "Безпека здоров'я та дотримання правил охорони праці на робочих місцях".  

З метою  запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим видам загрози здоров’ю працюючих, страховим експертом з охорони праці надані 170 консультацій з питань дотримання вимог Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України»,  «Про охорону праці», «Положення про порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» та інших нормативних актів з питань охорони праці на підприємствах підпорядкованих районів. Службам охорони праці та відповідальним особам з охорони праці  на підприємствах підпорядкованих районів  надана методична допомога  щодо розроблення  положень про: службу охорони праці; порядок проведення навчання і перевірку знань з питань охорони праці; роботу уповноважених трудового колективу з питань охорони праці, а також  програм навчання, стажування працівників, інструкцій з охорони праці по професіям та інше. Під час проведення таких заходів було розповсюджено 367 одиниць нормативно – правових  актів  з охорони праці.

З 01.01.2020 р. по 30.09.2020 р. страховим експертом з охорони праці прийнято участь у засіданні 16 комісій з навчання та перевірки знань 260  працівників зайнятих на роботах з підвищеної небезпеки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь