ПРИВІТАННЯ ОЧІЛЬНИКА МИРНЕНСЬКОЇ ОТГ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2020 09:02

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щорічно 9 листопада, починаючи з 2014 року, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Указом Президента № 717/2013 від 30 грудня 2013 року святкування було встановлено саме на 9 листопада, щоб відзначати його спільно з Днем української писемності та мови. Всеукраїнський день працівників культури і майстрів народного мистецтва був заснований з метою відзначити вагомий внесок працівників культури і любителів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

В сучасних реаліях клубні заклади потребують особливої уваги. Ми відновлюємо  і реставруємо приміщення закладів культури Нашої громади, вирішується проблема опалення та енергозбереження. Та ми не зупиняємось на здобутках сьогодення! Попереду ще багато роботи…

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги!

З повагою, селищний голова

Сучок Андрій Миколайович!