87-мі роковини Голодомору

Дата: 27.11.2020 09:31

«Збережи пам'ять. Збережи правду»

Цьогоріч – 87-мі роковини Голодомору.  28 листопада, у четверту суботу місяця в Україна і світ вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Великого Голоду 1932-1933 років.

Голодомор – це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу. Способом реалізації геноциду став штучний масовий голод, організований керівництвом комуністичної партії Радянського Союзу.

Нашим спільним обов'язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв комуністичного режиму. Цьогорічні вшанування відбуваються в особливих умовах. Запроваджені карантинні заходи вносять обмеження у проведення масових жалобних заходів. До 87-их роковин Голодомору в Україні Український інститут національної пам'яті розпочав інформаційну кампанію "Збережи пам'ять. Збережи правду". Метою кампанії є вшанування жертв Голодомору в Україні та збереження пам'яті про геноцид українців комуністичним режимом в 1932-33 році.

Закликаємо вас долучитися до акції «Запали Свічку пам'яті»: 28 листопада, о 16:00 засвітити свічку і залишити її на підвіконні в пам'ять про мільйони замучених голодом українців.