Наші права - щасливе майбутнє

Дата: 11.12.2020 09:32

10 грудня 2020 року з метою ознайомлення учнів з правовими ситуаціями, які трапляються у повсякденному житті та встановлення шляхів їх розв’язання ФСРом Терцентру СО та СССДМ Мирненської селищної ради Русіним Вадимом та соціальним педагогом ОЗ «Вадимський ЗПЗСО» Ларіковою Юлією було проведено виховний захід з учнівською молоддю  9-11 класів ОЗ «Вадимський ЗПЗСО» до Міжнародного дня захисту прав людини.

Від народження всі люди мають певні права, які гарантовані і захищаються державою. Їх потрібно знати й реалізовувати. Але важливо запам’ятати: поводитись слід так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини. Незнання закону не звільняє від відповідальності за вчинки, дії або бездіяльність.