A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

Каланчацьке бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Дата: 04.01.2021 10:39
Кількість переглядів: 518

Діяльність Каланчацького бюро правової допомоги спрямована на захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей та правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.

Так, у 2020 році було зареєстровано 750 звернень громадян з них: 653 – надано роз’яснення, консультації правового характеру, та прийнято 97 письмових звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги. За результатами прийнятих звернень видано 76 доручень про призначення адвоката за рахунок держави та 18 доручення працівникам бюро правової допомоги для складання процесуальних документів та представництва інтересів громадян у суді.

Основними питаннями, що хвилювали жителів Каланчацького району були питання цивільного права (визнання права власності на нерухоме майно, встановлення факту належності особі документу); сімейного права (розірвання шлюбу, стягнення аліментів, порядку поділу спільного майна подружжя); житлового права (визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття її з реєстрації місця проживання; призначення, перерахунок та відмова у наданні субсидій); спадкового права (поновлення пропущеного строку для прийняття спадщини, оформлення спадщини); та інші.

Фахівцями Бюро у 2020 році проведено 81 правопросвітницьких заходів.

         Виникли запитання? 0 800 213 103 єдиний безкоштовний цілодобовий номер з надання безоплатної правової допомоги в Україні.

За безоплатною правовою допомогою можна звертатися до відділу «Каланчацьке бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою: смт Каланчак, вул. Херсонська (Леніна), 9 (1-й поверх), тел.: (05530) 3-15-03 або за скайп зв’язком: Каланчацьке бюро правової допомоги (kalanchatske@legalaid.ks.ua).

 

З повагою,

директор МЦ                                                                                      І.М. Кеба

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора