Волейбольний турнір до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 22.02.2021 15:58

«ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ»

20.02.2021, згідно плану заходів, у спортивній залі Преображенського БК проводився відкритий Кубок з волейболу, присвячений пам'яті героїв Небесної Сотні. Привітальним словом розпочала змагання начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бова Мадіна Ісаївна побажавши спортсменам перемоги та чесної, безкомпромісної боротьби.

З кожним роком географія команд учасниць збільшується, та і кількість бажаючих прийняти участь також. У цьому році в розіграші Кубку взяло участь шість команд, зокрема збірна Мирненської громади. Шість команд були розділені на 2 підгрупи по три команди в кожній. У підгрупі ігри проходили по колової системі. Переможці підгруп у фіналі грали за перше - друге місце, команди, які посіли друге місце в підгрупах грали за третє-четверте.

Збірна нашої громади впевнено здобула дві перемоги над суперниками у своїй підгрупі і посіла перше місце. Друге місце зайняла команда с.Роздольне (Каланчацька СГ). У другій підгрупі перше місце зайняла команда с.Олексіївка (Каланчацька СГ), друге команда с.Олександрівка (Каланчацька СГ).

Гра за перше місце вийшла напруженою і видовищною, хоча всі ігри були сповнені драматизму і інтриги. Збірна Мирненської СГ не без зусиль перемогла з рахунком 2: 1 над командою с.Олексіївка (Каланчацька СГ)

Призери  були нагороджені грамотами, медалями, а переможці ще й Кубком.

Вітаємо наших спортсменів з черговою перемогою і здобуттям Кубка. Бажаємо усім здоров'я  та нових спортивних перемог!

Наталія СЕПТА,

керівник ЛО «Здоров’я» Преображенського БК