A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

На Херсонщині до боротьби з наркозлочинністю долучаються територіальні громади

Дата: 16.04.2021 08:21
Кількість переглядів: 1333

12 квітня, в селекторній нараді на чолі з головою ОДА Сергієм Козирем взяв участь начальник Управління боротьби з наркозлочинністю у Херсонській області Дмитро Кравченко.

Він повідомив, що для боротьби з розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Національній поліції України було утворено Департамент боротьби з наркозлочинністю, зокрема й Управління боротьби з наркозлочинності у Херсонській області. Одним з пріоритетних напрямків роботи підрозділу є боротьба проти розповсюдження наркотичних засобів із використанням інноваційних технологій, тобто через мережу «Інтернет».

«Основною категорією осіб, які споживають наркотичні засоби та психотропні речовини, є особи віком від 16 до 45 років. Ця категорія осіб є працездатною ланкою населення, від якої залежить розвиток області», – зазначив Дмитро Кравченко.

Для більш ефективної боротьби з наркозлочинністю Управління боротьби з наркозлочинності в Херсонській області взаємодіятиме з територіальними громадами.

Важливість даного питання відзначив голова облдержадміністрації Сергій Козир: «Прошу голів територіальних громад долучитися. Боротьба з розповсюдженням наркотичних засобів має бути пріоритетом для всіх. Адже здоров’я нації – це дуже важливо».

Телефон довіри Управління боротьби з наркозлочинності в Херсонській області (0552) 45-21-32.

Автор: Шовкопляс Вікторія, сайт Херсонської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора