Моніторингове відвідування сім'ї в с.Макарівка Каланчацького району Херсонської області

Дата: 19.04.2021 18:36

Складні життєві обставини можуть настати в житті кожної людини та родини, але не всі можуть подолати їх власними зусиллями. Сім’я в складних життєвих обставинах - це сім’я, в якій склалися несприятливі економічні, соціальні, психологічні обставини, або виникла ситуація, яка заважає виконувати в повній мірі батьківські обов’язки з виховання своїх дітей або належним чином турбуватися про них. Якщо сім’я переживає кризу, яку не здатна подолати самостійно на допомогу приходять фахівці з Центру надання соціальних послуг Мирненської селищної ради, які завжди вислухають Вас та нададуть необхідні для вирішення проблеми соціальні послуги та рекомендації.

13 квітня 2021 року Директором Центру та фахівцем із соціальної роботи разом зі старостою Лілією Сімейко було здійснено моніторингове відвідування сім'ї в селі Макарівка, яка перебуває на обліку з метою проведення профілактичних бесід стосовно поліпшення житлових та санітарно-гігієнічних умов, ведення здорового способу життя, формування навичок відповідального батьківства.