ПРИВІТАННЯ ОЧИЛЬНИКА ГРОМАДИ З ДНЕМ ПРИКОРДОННИКА

Дата: 30.04.2021 08:34

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРИКОРДОННИКА!

Згідно Указу Президента України №111/2018 від 27 квітня 2018 року «Про День прикордонника України», щороку 30 квітня відзначається професійне свято – День прикордонника України. Раніше українські вартові кордону святкували професійне свято 28 травня, у День прикордонних військ радянського КДБ. Тож під час протистояння російській агресії важливо мати власні дати, які опираються на історичні події становлення незалежної держави.

Щоденно тисячі прикордонників стоять на варті країни й охороняють кордони не тільки на суходолі. Під пильним оком охоронців держрубежів перебувають сотні морських миль і українське небо. Загалом сотні, тисячі кілометрів українського кордону, а це, нагадаємо, загалом 6992,982 км, з них сухопутна ділянка складає – 5637,982 км, а морська ділянка – 1355 км.

Протягом семи років Ви є невід’ємною частиною нашої громади. Я щиросердечно вітаю всіх українських прикордонників, бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові.

З повагою,

селищний голова Андрій СУЧОК