Спортивне життя громади. Кубок пам'яті ШУРУБИ

Дата: 12.05.2021 09:48

Кубок пам'яті

воїна-інтернаціоналіста ШУРУБИ Миколи

08 травня 2021 року на стадіоні «Юність» с. Преображенка Мирненської територіальної громади був проведений кубок з міні футболу присвячений пам'яті Миколи Шуруби.

У Кубку взяло участь 6 команд: «Вікторія», збірна с.Макарівка, с.Ставки, с.Преображенка; «Ураган» с.Преображенка (контрактники); «Легіон 74» с.Преображенка (строковики); «Строганівка» с.Строгонівка (Присиваська ТГ), «Хорли» смт.Хорли (Каланчацька ТГ); «Олексіївка», с.Олексіївка (Каланчацька ТГ).

Шикування учасників матчу, добрі слова голови Мирненської ТГ Сучок Андрія Миколайовича, побажання гарної гри і удачі кожній команді! Приємний бонус – товариська зустріч наших ветеранів і ветеранів смт. Каланчак. Не дивлячись на поважний вік, була показана технічна і видовищна гра. Не вистачало швидкості, зате адреналіну і азарту вистачило як ветеранам, так і вболівальникам!

Друга частина і справжня спека емоцій.

Шість команд були розбиті на 2 підгрупи. Переможці підгруп зустрічалися в фіналі за перше, друге місце, а команди, що зайняли другі місця в підгрупах – боролися за 3 і 4 місце. Всі ігри були повні азарту і воля до перемоги була на висоті у кожної з команд. В боротьбі за 3 місце грали команди «Строганівка» і «Легіон 74», з розгромним рахунком 7:1 перемогу здобула команда «Строганівка». Фінальна гра за перше та друге місце була наповнена драматизму і жарких емоцій. Основний час закінчився з рахунком 1:1 і долю переможця турніру визначав «сліпий» випадок – футбольне пенальті. Перша серія з п'яти пенальті не виявила переможця, далі пробивалося до першого не забитого м’яча. Везіння і нерви виявилися міцнішими у команди «Вікторія».

У підсумку:

1 місце – «Вікторія», збірна Мирненської ТГ (с. Макарівка, с. Ставки, с. Преображенка);

2 місце – "Ураган", с. Преображенка Мирненської ТГ (контрактники);

3 місце – "Строганівка", с. Строгонівка (Присиваська ТГ),

Переможці нагороджені перехідним кубком, медалями та дипломами. Кращим бомбардиром став Марчук Вадим, кращим воротарем Бондар Олексій з команди «Строганівка».

Автор: Наталія СЕПТА , керівник ЛО «Здоров’я» Преображенського БК