A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

Результати контрольно-перевірочної роботи Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області

Дата: 21.05.2021 14:55
Кількість переглядів: 646

   

     Кількість  страхувальників, які перебували на обліку у відділенні  станом на 01.05.2021 року   становила 4068 осіб , із них юридичних осіб - 1466 , фізичних осіб - 2566 (з них з найманою працею «роботодавці» - 33), членів фермерського господарства - 36.

      Відповідно до статті 9 та 10 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 (далі – Закон № 1105), Фонд соціального страхування України (далі – Фонд) та його робочі органи відповідно до покладених на них завдань здійснюють контроль за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду, веденням і достовірністю обліку та звітності щодо їх надходження та використання, застосовують в установленому законодавством порядку фінансові санкції та накладають адміністративні штрафи.

      Спеціалістами  Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області,  станом на 01.05.2021 року, проведено  36 перевірок щодо правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду . Сума коштів Фонду, охоплена контролюючими заходами становила 1 741,755 тис. грн.

      За результатами проведених перевірок  винесено 10 рішень про повернення сум неправомірних витрат та застосування фінансових (штрафних) санкцій на загальну суму 16,236 тис. грн. Всі рішення  виконані страхувальниками в повному обсязі.

      Згідно із вимогами Кодексу України про адміністративні правопорушення до посадових осіб страхувальників, які допустили порушення, застосовані адміністративні стягнення та накладено 6 штрафів  на загальну суму 0,816 тис. грн.

      Під час перевірок виявлено, що найпоширенішими помилками  при оплаті листків непрацездатності є призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах на підставі листків непрацездатності, виданих (оформлених) з порушенням встановленого порядку (порушення норм ч. 1 ст. 31 Закону № 1105), невірно визначена кількість календарних днів у розрахунковому періоді та невірно визначена сума заробітної плати для розрахунку середньоденної зарплати (порушення норм ч.21 ст. 33 Закону № 1105 та п.3 Порядку від 26.09.2001 в ред.. ПКМУ від 26.06.2015 №439).

      Нагадуємо, що комісія (уповноважений) із соціального страхування, що створюється (обирається) на підприємстві, в установі, організації,  приймає рішення: - про призначення матеріального забезпечення; - про відмову в призначенні матеріального забезпечення; -  про припинення його виплати (повністю або частково).  Розглядає підставу і правильність видачі та заповнення листків непрацездатності та інших документів, які є підставою для надання матеріального забезпечення.

 

Скадовське відділення УВД ФССУ в Херсонській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано