Дата: 31.05.2021 16:34
Кількість переглядів: 818

Фото без опису

«На зустріч сонцю!»

29 травня на вуличному волейбольному майданчику с. Преображенка проводився відкритий перехідний кубок з пляжного волейболу «На зустріч сонцю!». Формат: змішані пари – чоловік та жінка. У турнірі взяло участь 8 команд: Каланчацька ТГ – «Фаворит 1», «Фаворит 2», с. Олексіївка, «КУВГ»; Мирненська ТГ – «Молодь», «Юніор», «Мілленіали», «Septa».

Команди були розбиті на 3 групи, в кожній групі ігри проводилися за коловою системою. Переможці груп виходили до фіналу, де за тією ж системою визначилися призери першого, другого і третього місця. Команда «Septa» впевнено здобула перемоги над суперниками у своїй підгрупі .Команда «Юніор» здобувши одну перемогу та одну поразку, також вийшла в фінал завдяки кращій різниці забитих м'ячів і особистої зустрічі.

На жаль команда «Молодь» не змогла виграти у команди « Олексіївка »і не потрапила у розіграш фіналу. У фіналі впевнену і стабільну гру показала команда «Septa». Одержала перемоги над« Юніор »та« Олексіївка »з рахунком 2:0.

У підсумку змагань:

3 місце – «Олексіївка»

2 місце – «Юніор»

1 місце ­ «Septa».

Всі призери були нагороджені дипломами, медалями та смаколиками, а переможці отримали перехідний кубок.

Спасибі спортсменам за красиву гру, доставлене задоволення вболівальникам. Вітаємо  з вдалим, впевненим стартом команди Мирненської ОТГ.

Автор: Наталія СЕПТА, керівник ЛО «Здоров’я» Преображенського БК