ПРИВІТАННЯ ОЧІЛЬНИКА ГРОМАДИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 26.06.2021 12:15

Головному Закону України – 25 років!

Двадцять п’ять років тому в житті Незалежної України відбулась значна подія – прийняття Конституції. Ця подія завершила довгий і тернистий шлях нашого народу до утвердження основ своєї державності, який проходив через “Руську Правду” Ярослава Мудрого, Конституцію Пилипа Орлика, Конституцію УНР.

Конституція України стала реальною та дієвою основою розбудови нашої незалежної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Прийняття основоположного документу держави поклало могутній фундамент для забезпечення національної злагоди, соціально-економічного та гуманітарного розвитку суспільства та політичної стабільності в Україні.

У цей святковий день бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України! Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас, а всюди панує світлий настрій, а у душі  міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

Слава Україні!

З повагою,

селищний голова Андрій СУЧОК!