Запрошуємо на навчання! Комплектуємо групу слухачів за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1»

Дата: 01.09.2021 11:47

Навчання буде проходити за дуальною формою та розпочнеться у вересні. Тривалість навчання 6,6 міс. (135 навчальних днів), з них – у навчальному закладі 60 днів. Місце навчання: Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ, м. Нова Каховка.

Направляються на навчання особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають статус безробітного.

Вартість навчання та проживання в період навчання: за направленням СЗ – за рахунок коштів Фонду ЗДССВБ.

Додаткову інформацію можна отримати у кабінеті № 9 Каланчацької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, або за телефоном 05530 32370.