ПРИВІТАННЯ ОЧІЛЬНИКА ГРОМАДИ З ДНЕМ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 01.10.2021 08:35

Що таке похилий вік? Це той час, коли ми збираємо плоди щастя, від чесної праці, насолоджуємося турботою рідних, обзаводимся онуками, а часом і правнуками. Сердечно вітаємо вас зі святом, Днем літньої людини! Працюючи, або перебуваючи на заслуженому відпочинку, ви даєте нам важливі уроки життя, добра і справедливості, вчите нести відповідальність за свої справи і вчинки. Ви завжди вірили в кращі часи і вчили нас цьому. Ми пишаємося вами і схиляємося перед вашою мужністю та стійкістю, які ви зберігаєте і в цей складний час. В цей добрий день хочемо побажати вам здоров’я і довголіття, сил і терпіння, хай діти і онуки вас тільки радують, сонячних днів і гарного настрою!

З повагою,

селищний голова Андрій СУЧОК