Насильство в сім'ї

Дата: 08.10.2021 09:05

Насильство в сім’ї – будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному та психічному здоров’ю (ст. 1 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» від11.11.2001 №2789-I).

05 та 06 жовтня 2021 року фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг спільно з спеціалістом Служби у справах дітей Мирненської селищної ради з сім'ями, які перебувають в складних життєвих обставинах  та з жителями Мирненської громади проведено профілактичні бесіди, щодо протидії домашньому насильству та відповідальність за його вчинення. Під час роботи було розповсюджено інформаційні буклети.