25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

Дата: 25.11.2021 10:17

Упродовж 16 днів, з 25 листопада до 10 грудня, акцентується увага на важливість подолання будь-яких форм насильства у громадській чи приватній сферах, що є порушенням прав людини.

Проблема домашнього насильства залишається досить гострою як для України, так і для багатьох інших країн світу.  З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо насильства в сім`ї, працівники Центру надання соціальних послуг Мирненської селищної ради  провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на території Мирненської територіальної громадиПід час візиту фахівцями центру було надано індивідуальні послуги з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми та відповідальності за вчинення такого роду діянь. На завершення заходу учасники отримали інформацію, як можна  захистити себе і куди, в разі домашнього насильства, їм можна звернутися за допомогою.

Кожен з нас має сказати "Ні" насильству у власній родині.