Навчальна програма для молоді «Skills Lab: Local Leaders»
Громадська організація “Рада жінок Донеччини” з 2015 року реалізує проекти направленні на вирішення соціальних проблем громади, попередження та викорінення всіх форм нерівності в суспільстві, створення умов для самореалізації молодих людей та залучення молоді до вирішення загальносоціальних проблем громад.
Нещодавно вони запустили набір в навчальну програму “Skills Lab: Local Leaders” - це програма для молоді, яка прагне дізнатися про інструменти впливу щодо прийняття рішень на місцях та отримати практичні навички з розробки власних ініціатив, покликаних змінити громади України на краще.
Запрошують залучитися молодих хлопців та дівчат у безкоштовну навчальну програму. Адже, участь у програмі допоможе молоді стати місцевими лідерами та лідерками, та навчитись впроваджувати позитивні зміни в своєму місті та громаді, яких ми всі так прагнемо!
Запрошують до участі молодь, віком 18 – 25 років, які хотіли б розвинути в собі лідерські навички, поринути в тему молодіжної політики, вдосконалити свої soft skills, а також навчитись просувати позитивні зміни в громаді.
На учасників та учасниць програми чекатиме:
- 7 модулів навчання;
- мотиваційні виступи неймовірних спікерок та спікерів;
- крутезні воркшопи;
- практичні домашні завдання після кожного модулю;
- можливість потрапити на безоплатне стажування до іншої області, де ти матимеш змогу протестувати набуті знання на практиці.
Програма допоможе молоді поглянути на свою громаду під іншим кутом, і навчитись розуміти ті процеси, які в ній відбуваються.
Пріоритет до участі у програмі буде мати молодь з-поміж вразливих категорій, а саме:
Людина з інвалідністю;
Дитина-сирота/ дитина позбавлена батьківського піклування;
ВПО (Внутрішньо переміщена особа);
Представник / представниця національних меншин
(зокрема ромська спільнота);
Молоді батьки, які самостійно виховують дитину;
Учасник/учасниця АТО/ООС;
Родина учасника/учасниці АТО/ООС;
Дитина постраждала від бойових дій;
Молодь, яка мешкає у сільській місцевості;
Молодь, яка має конфлікт з законом;
Молодь з родини, яка перебуває у складних сімейних обставинах.
Для реєстрації потрібно заповнити заяву у Google-формі за посиланням:
https://forms.gle/6V733VZ1F3TqA3mx9
Дедлайн подачі заявки: 7 лютого 2022 року.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.