Висловлюємо подяку за надану благодійну допомогу!

Дата: 14.03.2022 14:20

Благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив директор ДП «ДГ Iнституту рису НААН» Бурейко А.М., котрий надав нашій громаді благодійну допомогу у вигляді рисової крупи та цибулі, яка була надана малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, пенсіонерам, людям пільгової категорії. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають та допомагають нашим людям. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

Від себе особисто і від імені жителів смт Мирне висловлюю Вам, щиру вдячність за цю безкорисну допомогу нашій громаді. Ваша допомога – це неоцінений внесок, відчутна підтримка для людей.

Упевнена, що Ваш приклад показовий і для інших благодійних. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

З повагою,

в.о. голови селищної ради                                                      С. П. Дудник