A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

ВПО МАЮТЬ ПРАВО ЗВІЛЬНИТИСЯ В ОДНОСТОРОННЬОМУ ПОРЯДКУ

Дата: 20.03.2023 14:06
Кількість переглядів: 79

Багато людей, які через бойові дії чи інші наслідки війни вимушено покинули рідні домівки і поневіряються по інших місцях, активно шукають нову роботу. Нерідко на заваді пошуку стає факт незакінчених трудових відносин з роботодавцем у місцях, які людина вже покинула. Цим ускладнюється і навіть унеможливлюється отримання певних соціальних послуг від державних структур, зокрема від Державної служби зайнятості.

У такому випадку ‼️ПОТРІБНО ЗНАТИ‼️, що внутрішньо переміщені особи мають право припинити трудові відносини з роботодавцями в односторонньому порядку, подавши до служби зайнятості заяву на ім'я роботодавця.

У цих обставинах служба зайнятості має повідомити роботодавця, а також територіальні органи Пенсійного фонду і Державної податкової служби України. Працівник вважатиметься звільненим на наступний день після подання такої заяви.

За такої технології, розірвавши трудові договори із роботодавцями за сприяння Державної служби зайнятості, близько 400 переселенців змогли вирішити свої проблеми у місцях нового проживання.

У разі пошуку роботи звертайтеся

у Telegram – інформаційний канал актуальних вакансій Рекрутинг Херсон та область – за посиланням https://web.telegram.org/k/#@rekruterkherson

у Viber – інформаційна сторінка актуальних вакансій РЕКРУТИНГ ХЕРСОН та область.

В разі виникнення питань у сфері зайнятості, будь ласка, звертайтеся до структурних підрозділів служби зайнятості за місцем вашого перебування або на «гарячу лінію» Херсонської ОСЗ ☎️ ☎️ ☎️

+38(050) 744 8939, +38(066) 339 7025, +38(093) 567 8405

чи у групу підтримки безробітних на Telegram: https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Kherson


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора