A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

Херсонська обласна служба зайнятості інформує

Дата: 23.03.2023 14:41
Кількість переглядів: 171

Не зважаючи на тимчасову окупацію частини області, фахівці ПРОДОВЖУЮТЬ активно сприяти зайнятості населення і відновленню інфраструктури звільнених громад регіону.
Роботу організовано у ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ з використанням  сучасних технологій телекомунікації і соціальних мереж. Звичайно, це обмежує діяльність за певними напрямками, проте фахівці намагаються максимально ВИКОРИСТОВУВАТИ МОЖЛИВОСТІ навіть у такій ситуації: оскільки більшість спеціалістів обласної служби зайнятості виїхали до безпечніших регіонів і працюють відтіля, вони можуть наочно ВИВЧАТИ і ВИКОРИСТОВУВАТИ досвід місцевих працівників.
 Вже сьогодні набирає обертів робота по організації суспільно-корисних робот. Працюючи дистанційно фахівці сформували групи з професійного навчання, зокрема з наданням ваучерів.
ℹ️ П р и м і т к а.  23.03.2023 за виданими фахівцями ваучерами 6 осіб з Херсонщини починають навчання у Одеському ЦПТО за професією «кухар». Знедавна там же навчаються 2 майбутніх слюсара-сантехніка. На черзі відкриття груп за напрямком «швачка», «кондитер».

‼️Нагадуємо,  шо отримати онлайн консультацію можливо за допомогою групи підтримки у Telegram: https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Kherson
або зателефонувавши на «гарячу лінію» Херсонського ОЦЗ
☎️ +38(050) 744 8939,  ☎️ +38(066) 339 7025,  ☎️ +38(093) 567 8405


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора