Херсонська обласна військова адміністрація спільно з БО «Фонд громади міста Херсон «Захист» має план з відновлення деокупованої Херсонщини.

Дата: 24.03.2023 13:22

Фото без описуІнформація за посиланням: https://www.facebook.com/100003053213856/videos/161112493491013/

Ми хочемо залучити всі ресурси для того, щоб правобержна частина якнайшвидше оговталася від окупації, а змучений лівий берег нарешті став вільним.

Фонд "Захист" у межах програми «Рятуємо разом! Херсон» відкрив спеціальні рахунки, на які ви зможете перерахувати кошти для реалізації нашої спільної мети.

ВІД ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ за реквізитами:

Отримувач – БО «ФГМХ «Захист»

р/р UA513052990000026003011107624

АТ КБ «Приватбанк»

Призначення платежу – «Рятуємо разом!»

Окрім коштів, нам потрібні ЧОВНИ. РІЗНІ.

Човни типу Wing, RIB, Brig, Kolibri або аналоги, які відповідають наступним характеристикам: вантажна місткість - понад 800 кг; жорстке дно; мотор від 30 сил.

Я сподіваюсь, з характеристик цих плавзасобів ви зрозуміли, що вони нам потрібні для "риболовлі" на лівому березі. Човни будуть негайно передані спеціалістам наших Сил оборони🇺🇦✊️