Литва і Україна разом!

Дата: 17.04.2023 15:05

Відновлення життєзабезпечення для мешканців Херсонської області є пріоритетом для органів влади.

Беручи до уваги руйнацію закладів охорони здоров’я першочерговою потребою є забезпечення медичною допомогою населення, особливо в сільській місцевості.

У межах Меморандуму про співпрацю між Скадовською районною військовою адміністрацією та Всеукраїнською громадською організацією «Центр розвиток демократії», який було підписано ще до повномасштабного вторгнення росії до України, та за особистої підтримки Литовської благодійної організації Аcociаcijа «Lygiаi» Redа Jureliаviciute,  лідерок організації «Центр розвиток демократії» Елли Ламах іФото без опису Марії Дмитрієвою, очільника Скадовського району Михайла Павліша головою Мирненської селищної військової адміністрації  Валентиною Головатою отримано та доставлено на територію Херсонщини новий автомобіль PEUGEOT BOXER, обладнаний всім необхідним для проведення виїздних прийомів лікарів в населених пунктах. Автомобіль буде працювати в Мирненській територіальній громаді після деокупації території громади. На сьогодні Мобільна клініка  працюватиме для херсонців.

Щиро дякуємо дружньому литовському народу та всім хто допомагав в реалізації проєкту за здійснення важливої справи!