Сьогодні вшановуємо ліквідаторів найбільшої техногенної катастрофи в історії людства, спричиненої вибухом на четвертому енергоблоці ЧАЕС 26 квітня 1986 року.

Дата: 26.04.2023 16:18

Фото без опису37 років минуло з моменту аварії, але її наслідки й досі залишаються предметом обговорення світової наукової спільноти.

За визначенням UNSCEAR і ВООЗ, саме Чорнобильська катастрофа віднесена до аварій ядерних об’єктів найвищого рівня.

Ліквідатори боролись з наслідками аварії до останнього: гасили пожежу, розбирали радіоактивні завали, скидали з гелікоптерів радіопоглинальні суміші, надавали медичну допомогу постраждалим.

Подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих у цій боротьбі!