Сьогодні ми вшановуємо памʼять кожного, хто боровся з нацизмом та всіх жертв Другої світової війни.

Дата: 08.05.2023 12:22

78 років тому спільними зусиллями світ зупинив нацизм. Сьогодні - має зупинити рашизм!

Минув час і зло знову повернулося на нашу землю! Другий рік поспіль ми вшановуємо памʼять жертв Другої світової війни в умовах повномасштабної збройної агресії, яку розвʼязала рф.

Разом з першим заступником голови облради - керівником виконавчого апарату Юрієм Соболевським вшанували памʼять полеглих захисників Херсона у Бузковому сквері. Тих, хто сьогодні відстоював цінності свободи і миру.

🕯️Вічна пам’ять усім загиблим у Другій світовій війні!

Слава кожному, хто боровся проти нацизму!

Слава всім нашим Героям!