A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ім. ВІЦЕ-АДМІРАЛА В.БЕЗКОРОВАЙНОГО

Дата: 09.05.2023 17:15
Кількість переглядів: 64

З метою покращення перспективи подальшої самореалізації дітей області Ліцей запрошує на навчання дітей, насамперед пільгових категорій (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти військовослужбовців учасників АТО/ООС/російсько-української війни, діти ВПО). 
Ліцей продовжує функціонувати під час повномасштабного вторгнення з дотриманням усіх заходів безпеки. Під час навчання ліцеїсти забезпечуються безоплатним проживанням, харчуванням, підручниками та військовою формою
одягу. Випускники Військово-морського ліцею вступають до вищих військових навчальних закладів та інших закладів вищої освіти сектору оборони України.
Право на вступ до ліцею мають юнаки та дівчата – громадяни України, які у поточному році закінчили 9 класів закладу загальної середньої освіти та у рік зарахування до ліцею їм виповнюється 15-16 років, придатні за станом здоров’я навчатися у ліцеї.
У зв’язку з наявністю вакансій оголошується також додатковий набір юнаків і дівчат на навчання в 11 клас.
Детальну інформацію можна отримати на сайтах: http://vml.org.ua/, http://vml.mozello.com/ та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/Військово-морський-ліцей, або завітавши до нас за адресою:

65021, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14. тел.: 0487481060, 0958165506, 0979163559.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора