У Міжнародний день захисту дітей начальником Мирненської селищної військової адміністрації Валентиною Головатою за участі Благодійного фонду «Допомога українцям» організовано свято

Дата: 02.06.2023 12:47

Фото без описуФото без описуФото без опису

Свято було організовано для дітей с.Чкалово Великоолександрівської громади на Херсонщині.

Радість, гарний настрій, дитячий сміх лунали в ігровій програмі, яку проводили професійні аніматори.  Всі діти до 14 років отримали подарунки від Благодійного фонду: набори лего, розвивальні книги, засоби для малювання, якісні навушники для старших і, звичайно, солодощі. .

Здавалося, що зараз просто саме той такий далекий і такий рідний мирний час, коли з 1 червня в кожній українській школі розпочинав роботу пришкільний табір відпочинку. Та понівечений дитячий садок і вщент зруйнована школа сумною обгорілою печаллю спостерігали за часточкою дитячого щастя . Більшість дітей під час гри «Моя мрія під парасолькою» говорили, що хочуть просто ходити до школи і щоб не стріляли. А дитячі мрії – це святе!

Сьогодні, коли росія, своїми терористичними діями намагається відібрати у наших дітей ці безтурботні дні, ми стаємо єдиним фронтом на захисті найціннішого - майбутнього України.

Тому наш найголовніших обов’язок зараз - зробити усе можливе для перемоги над агресором, заради щасливого та мирного життя маленьких українців, щоб вони зростали у вільній та незалежній державі зі світлими мріями та сподіваннями.

І ці мрії обов"язково втіляться в життя і у маленьких жителів Мирненської громади!