Про заборону купатися у водоймах, вилову та продажу риби у зв’язку із небезпекою зараження інфекційними хворобами

Дата: 10.06.2023 20:29

ЗФото без опису метою попередження та недопущення спалахів особливо небезпечних хвороб, які входять до списку, затвердженого Міжнародним епізоотичним бюро, масових отруєнь тварин та людей під час ліквідації наслідків, пов’язаних з підривом російським агресором Каховської гідроелектростанції, на підставі Протоколу постійної комісії Мирненської селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 червня 2023 року № 1,  на території Мирненської селищної територіальної громади Скадовського району Херсонської області ЗАБОРОНЕНО купатися у водоймах, здійснювати вилов та продаж риби у зв’язку з небезпекою зараження інфекційними хворобами (розпорядження начальника Мирненської селищної військової адміністрації від 10 червня 2023 року № 23)