Мінреінтеграції інформує

Дата: 15.06.2023 14:23

На території Херсонської області продовжує діяти низка обмежень

Нагадуємо про встановлені Радою оборони Херсонщини обмеження для безпеки місцевих мешканців.

▪️Зокрема, заборонено:

- В’їзд до населених пунктів, які постраждали через підтоплення. Заборона діятиме до окремого розпорядження.

- З 16 червня до 17 липня продаж алкоголю з 15:00 до 10:00.

- Стихійний продаж рибних продуктів.

- Проведення літнього оздоровчого сезону у 2023 році та перебування у місцях масового відпочинку, таких як пляжі, водойми, лісопаркові зони тощо.

- Категорично заборонено перебувати в зонах відпочинку, розташованих біля позицій Сил оборони й обʼєктів критичної інфраструктури.

- Крім того, заборонено вʼїзд до мікрорайону Корабел у Херсоні, допоки на території триває обстеження та зʼясування безпекової ситуації. Після проведення цих заходів відкриється вʼїзд для громадян, які там зареєстровані або винаймають житло.