ДСНС України повідомляє про оперативну ситуацію з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС.

Дата: 26.06.2023 14:54

На ранок 26 червня на р. Дніпро спостерігається поступове збільшення рівня води та перевищує норму на 4 см (з початку доби рівень збільшився на 2 см).

Підтопленими залишаються 2 населені пункти (2 будинки) на правому березі р. Дніпро та 17 населених пунктів на тимчасово окупованій території.

✅Протягом минулої доби відкачано 20 тис. 800 тонн води з 76 підвалів та будинків, з початку робіт відкачано понад 283 тис. тонн води з 843 будинків та підвалів.

✅Підвезено 45 тонн води, з них питної 36 тонн та 9 тонн технічної води, з початку робіт - понад 735 тонн води, з них питної 516 тонн та 219 тонн технічної води.

✅Доставлено понад 1 тис. кг продуктів харчування, з початку робіт підвезено понад 79 тис. кг продуктів харчування та речей першої необхідності.