ДСНС України повідомляє про оперативну ситуацію з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС.

Дата: 27.06.2023 15:34

💧На ранок 27 червня на р. Дніпро у створі поста «Херсон» рівень води увійшов в природнє русло, коливання рівня відповідають природним коливанням цієї пори року.

Підтопленими залишаються 2 населені пункти (2 будинки) на правому березі р. Дніпро.

✅Протягом минулої доби рятувальниками відкачано 17 тис. 600 тонн води з 78 підвалів та будинків, з початку робіт - понад 301 тис. 8 тонн води з 867 будинків та підвалів.

✅Минулої доби підвезено 63 тонни води, з початку робіт – 798 тонн води.

✅А також доставлено понад 1 тис. 100 кг продуктів харчування, з початку робіт -понад 80 тис 920 кг продуктів харчування та речей першої необхідності.

📷 ДСНС України