День Конституції України — особливе свято для кожної людини, яка відчуває єдність з усією нашою нацією.

Дата: 28.06.2023 10:40

Шановні жителі Мирненської громади!

Конституція України – це наш оберіг, гарант нашої державності і незалежності, це наша історія і наше майбутнє. Конституція, як рентген, показує наші сильні та слабкі сторони. Наші принципи, наші цінності, наші ідеали. Рівень свободи і права, які ми готові захищати. Рівень зрілості й обов’язки, які готові виконувати. Норми Конституції дають змогу розшифрувати генетичний код нашої нації.

Бути українцем – це боротися за свободу. Бути українцем – це стояти щитом на захисті демократичного світу. Бути українцем – це поважати права та дотримуватися зобов'язань.

Зараз ми виконуємо найголовніший обов'язок, визначений Конституцією. Ми всією нацією стали на захист рідної землі. Сьогодні ми дорогою ціною відстоюємо своє право жити у європейській, сильній, демократичній країні.

Завдяки потужним Збройним Силам України сьогодні на звільненому правобережжі майорять синьо-жовті стяги. І це є напевно чи не найбільше бажання жителів окупованих територій! Віримо, що незабаром те саме зможуть відчути й жителі нашої громади!

Наші пращури ніколи не здавалися! І ми не здамося! Ніхто не зможе підкорити незламний український народ! Ми – разом, ми єдині і непохитні на шляху до нашої спільної Перемоги!

Ми захищатимемо кожен метр нашої землі, ми захищатимемо нашу Конституцію!

Миру й перемоги, процвітання та Божого благословення!