Організовано роботу мобільної клініки в с.Трифонівці Великоолександрівської громади.

Дата: 01.08.2023 18:17

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні на звільненій від окупантів частині Херсонщини медична допомога мешканцям є пріоритетною для всіх представників влади, громадських та благодійних організацій.

Дякуючи литовським друзям та особисто очільниці Асоціації «Lygiаi» Reda Jureliavičiūtė, які подарували мобільну клініку, маємо можливість надавати медичні послуги сільським жителям.

Від Асоціації гінекологів Миколаєва лікарка Катерина Шкуренко провела прийом жінок. А поки матусі приділяли час своєму здоров’ю, їх дітей розважали аніматори миколаївської майстерні свят «Майняшка» Марія Плетеньова.

Слова вдячності висловила очільниця Трифонівського старостату Віра Гончаренко.

Дякуємо за допомогу в організації виїзду директору БФ «Допомога українцям» Володимир Лапань, очільниці ГО «Фемінізм.UA» Марія Дмитрієва. Особисто начальникам Скадовської РВА Михайло Павліш та Лазурненської СВА Олексію Марченку.

Фото - Ruslan Chabanjuk

Тримаймо стрій!