Участь представника громади у Форумі «Змі(ц)нюємо Україну!»

Дата: 08.09.2023 12:15

6-7 вересня у Дніпрі відбувся масштабний східноукраїнський форум Рад по роботі з внутрішньо переміщеними особами (ВПО) «Змі)нюємо Україну!»

Захід відбувся за підтримки UNHCR Ukraine-Агентство ООН у справах біженців в Україні.

Мирненська територіальна громада долучилася до участі в форумі. У форумі приймали участь представники Рад ВПО з Донецької, Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей та представники благодійних і громадських правозахисних організацій (УВКБ ООН, ГО«Десяте квітня»,  Гуманітарна місія «Проліска», БО БФ «Право на захист», БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», СССМ «ACTED».)

Головні теми дискусій: виклики ВПО та довгострокові рішення, покликані сприяти інтеграції ВПО в прийманні громади. У форматі «Світового кафе» обговорено найкращі практики подолання проблеми з якими стикаються внутрішньо переміщені особи.

Всі напрацьовані на форумі Рад ВПО « Змі)нюємо Україну!» матеріали в подальшому будуть використанні в роботі громади.