Щиро вiтaємо iз професiйним святом людей, якi обрaли для себе спрaвою життя нелегку i гумaнiстичну мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх, хто нaйбiльше цього потребує в нaшому суспiльствi.

Дата: 05.11.2023 14:39

Вітаємо і дякуємо тим, хто опікується питаннями соціального захисту, зайнятості населення, безпеки праці та трудових відносин. Фахівці цієї сфери невідкладно допомагають у різноманітних складних ситуаціях і надають підтримку тим, хто її потребує.

Низько вклоняємося тим, хто в скрутну хвилину простягає руку допомоги і часом вирішує здавалося б нерозв'язні питання і проблеми, перебуваючи при цьому на тимчасово окупованих територіях.

Щира вдячність згуртованим командам соціальних працівників всіх громад України за допомогу людям, які, рятуючись, втікали від війни й вимушено стали внутрішньо переміщеними особами.

Люди, яким Ви щодня допомагаєте долати труднощі і розв’язувати важливі життєві проблеми, високо цінують Вашу благородну і відповідальну працю.

Бажаємо правильних рішень і мужньої роботи, добрих ідей і розуміння людей, щирої поваги і великої любові, щасливих днів і радісних подій життя!