Для підлітків запустили безкоштовний психологічний онлайн-тренажер

Дата: 03.12.2023 11:22

Він містить розділи із вправами для різних вікових категорій, тож може стати у пригоді навіть дорослим.

▪️Тренажер створено у межах співпраці між Управлінням ювенальної превенції Нацполіції та благодійною організацією «БФ «HappyMind.Help».

▪️Рекомендований вік для самостійного використання підлітками онлайн-тренажера – від 13-14 років.

▪️Для школярів молодшої вікової категорії (7-12 років) рекомендується використання тренажера разом з батьками (опікунами) чи фахівцями із психологічного здоровʼя.

▪️Запропоновані тренувальні вправи мають профілактичний ефект для самостійного поліпшення психологічного здоровʼя. Водночас розробники наголошують – у разі наявності ознак психічних захворювань необхідно звернутися до кваліфікованого спеціаліста.

Розроблені для підлітків завдання дають змогу покращити психологічний стан зокрема у разі таких проблем:

- початкова депресія (втома, погіршення стану здоровʼя, злість і дратівливість тощо);

- стрес, пригніченість;

- тривожність (емоційне хвилювання);

- апатія (відсутність почуттів);

- сум (невеселий важкий настрій);

- порушення сну.

▪️Тренажер доступний за посиланням - https://happymind.help/teen/