За програмою єРобота держава інвестувала у розвиток малого та середнього бізнесу 5,5 мільярдів гривень

Дата: 27.12.2023 10:22

Грантові кошти на започаткування або розширення власної справи отримали 10 400 українців. Про це повідомляє Урядовий портал.

▪️Загалом з початку запуску урядового проєкту єРобота у липні 2022 року було видано:

• 9634 мікрогранти на 2,3 мільярда гривень за програмою «Власна справа»;

• 482 гранти на 2,5 мільярди гривень – на розвиток переробних підприємств;

• 144 гранти на 631 мільйон гривень – на садівництво та розвиток тепличного господарства;

• 132 гранти на 50 мільйонів гривень – ветеранам та членам їхніх родин.

▪️Обов’язковою умовою для отримання гранту є створення нових робочих місць – від 1-2 при наданні мікрогранту до кількох десятків при наданні грантів за іншими програмами. Грантові кошти повертаються державі у вигляді сплачених податків і зборів у процесі діяльності підприємства впродовж 3 років.

▪️Отримати грант можуть як діючі підприємці, так і люди, які не мають досвіду ведення бізнесу. Заявку можна подати через портал Дія.

#Мінреінтеграції