Рашисти мінують навіть дитячі іграшки. Як вберегтись?

Дата: 17.01.2024 19:35

Основні правила поведінки з вибуховими предметами. Фото без опису

Третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Батьки мають розповідати про міни дітям, аби їх уберегти. Ваші діти мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види. І знати, як діяти, коли знайшов міну. У цьому відео від Dovidka.info та МінРеінтеграції – правила поведінки з вибуховими предметами для дітей. І батьки, й учителі можуть використовувати фільм як урок із мінної безпеки для дитини. Під час війни це важливі знання, якими варто поділитись.