ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

Дата: 26.01.2024 14:04

Шановні шукачі роботи, зокрема чоловіки у віці від 18 до 45 років, Скадовська філія Херсонського обласного центру зайнятості запрошує Вас взяти участь у ярмарку вакансій, який відбудеться 01.02.2024 о 10:00 в онлайн форматі в програмі ZOOM за участю Центру комплектування та рекрутингу морської піхоти Військово-морських Сил Збройних Сил України. Приєднатися до заходу можна кожному охочому, не залежно від того перебуваєте Ви на обліку в центрі зайнятості чи ні.

Доєднатися можна за наступним посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/72399806180?pwd=dG4Lj3SoLULl92NQmq6jRM81IDf4aU.1  або відсканувавши QR-код на ілюстрації.

Ідентифікатор конференції: 723 9980 6180.

Код доступу: eLa9Uu

За детальною інформацією або з технічних питань, щодо підключення до
конференції звертайтеся за номером – +38 (050) 063 10 57 – Аліна.