Підтвердження стажу роботи ВПО показаннями свідків

Дата: 11.02.2024 15:20

Стаж роботи за відсутності документів у разі, коли підприємства, установи, організації або їх правонаступники розміщуються (розміщувалися) на тимчасово окупованій російською федерацією території України, в районі проведення антитерористичної операції або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, а також на територіях територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають/перебували в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), а також у разі, коли майно (документи) підприємств, установ, організацій або їх правонаступників (незалежно від місця їх реєстрації на території України) розташоване на території України та/або пошкоджене чи знищене внаслідок воєнних (бойових) дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації проти України, за умови документального підтвердження пошкодження чи знищення майна (документів) можна підтвердити за допомогою свідків.

У такій ситуації свідками можуть виступати люди, які знають заявника по спільній роботі на підприємстві (в установі, організації) та мають документи про свою роботу за той час, стосовно якого і підтверджують роботу заявника.

Зважаючи на показання свідків органи Пенсійного фонду підтверджують стаж роботи  внутрішньо переміщених осіб для призначення пенсій.