I Південний фестиваль рідної мови «Рідна мова – шлях до перемоги!»

Дата: 16.02.2024 13:21

За ініціативи Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації та обласних закладів культури Херсонщини 21 лютого 2024 року о 10:00 у змішаному форматі (онлайн та офлайн) відбудеться відкриття I Південного фестивалю рідної мови «Рідна мова – шлях до перемоги!» за участю керівництва обласної військової адміністрації, закладів культури, освіти і науки, громадських організацій та засобів масової інформації.

В програму фестивалю входить:

• Святкова церемонія відкриття фестивалю;
  • «Українська на Півдні України: сміливість бути нескореною». Онлайн-студії за участі освітян, працівників бібліотек південного регіону;
  •  Мовний кінопростір;
  • «Лялька-мотанка – сакральний український оберіг». Майстер-клас;
  • «Хронологія лінгвоциду: Херсонщина». Презентація виставки-знайомства;
  • «Мовний форпост бібліотеки». Презентація інноваційних форм та методів роботи Херсонської обласної     бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки;
  • «З мовою рідної і в горі, і в радості» від Херсонської обласної універсальної бібліотеки ім. Олеся Гончара;
  • «Поетична шафа». Святкове завершення фестивалю.

Запрошуємо до участі у зазначеному заході та просимо поширити інформацію серед зацікавлених осіб. Реєстрація доступна за посиланням:

Цей фестиваль – це не лише свято рідної мови, але й платформа для спілкування, обміну досвідом та виявлення творчого потенціалу учасників. Херсонщина вірить, що розмаїття мов є скарбницею, яка збагачує наше суспільство та сприяє взаєморозумінню. Нехай цей фестиваль стане важливим кроком у збереженні та просуванні рідної мови, а також важливою перемогою на культурному фронті.