ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 15.08.2023 15:28

Відповідно до пункту шостого статті 8 Закону України «Про засудження та заборону пропаганди pociйської імперської політики в Україні i деколонізацію  топонімії», Законів України «Про засудження комуністичного та (нацистського) тоталітарних peжимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних ociб, ювілейних та святкових дат, назв i дат історичних подій»,  враховуючи пункт 1 статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Постановою Верховної Ради України від 03 листопада 2022 року № 2706-IX «Про здійснення начальниками військових адміністрацій населених пунктів у Бериславському, Генічеському, Каховському, Скадовському, Херсонському районах Херсонської області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 19 вересня 2022 року №658/2022 «Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Херсонській області», у зв'язку із необхідністю приведення назв вулиць Мирненської селищної територіальної громади у відповідність до вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні i деколонізацію топонімії» пропонуються до перейменування наступні назви вулиць населених пунктів Мирненської селищної територіальної громади:

Існуюча назва вулиці

с.Ставки

вулиця Жовтнева

вулиця Приозерна

У разі наявності пропозицій та зауважень, з урахуванням воєнного стану та перебування території громади в тимчасовій окупації,  пропонуємо надавати звернення та пропозиції до 01 листопада 2023 року на електрону адресу murne.zvern@gmail.com: