210 років з дня народження Тараса Шевченка: Мінкульт пропонує використовувати єдину айдентику

Дата: 04.03.2024 11:33

До 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка створили нову айдентику — її розробили студентки Харківської академії дизайну і мистецтв.

Про це 27 лютого повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

Автори — студентки Харківської академії дизайну і мистецтв (ХДАДМ):

• Анна Ротченкова;
  • Аліна Тимошенко;
  • Анастасія Капустіна;
  • Софія Клименко.

Керівник — Володимир Лесняк, дизайнер-графік, професор ХДАДМ.

Мінкульт опублікував лінк, за яким можна ознайомитися з усім пакетом візуальних матеріалів.

Раніше відомство повідомляло, що затвердило низку заходів для відзначення на державному рівні 210-річчя від дня народження Шевченка.

"Саме зараз, під час війни за наші цінності та ідентичність, важливо належно вшанувати пам’ять про Тараса Шевченка  національного символу України",  сказав т. в. о. міністра Ростислав Карандєєв.

Зокрема, заплановано церемонію нагородження лауреатів Шевченківської премії, а також різноманітні тематичні заходи, публікація книжкових видань та підтримка показу фільмів "Тарас. Повернення" і "Кобзар. Історія однієї книги" під час всесвітнього кіномарафону Cinemaid Ukraine Charity Film Marathon.