Дата: 06.03.2024 11:20

Громадський рух «Всі разом!» презентує макети для білбордів та сітілайтів «Захищати сім’ю в Україні!». Які можна розміщувати на зовнішніх рекламних носіях у містах України.

Метою організаторів є творення суспільної традиції міцних і щасливих родин. Адже наша спільна мета — побудова країни, де сім’ї і сімейні цінності є ключовим пріоритетом суспільної традиції і державної політики.

Такий вид соціальної реклами спрямований також на те, щоб підкреслити значну роль українських військовослужбовців, які сьогодні зі зброєю боронять українські родини.

Ми разом стаємо творцями сильної і успішної української держави з міцними сім’ями, відповідальними батьками та щасливими дітьми.

Детальніше за посиланням.

Макети для друку білбордів та сітілайтів за посиланням.