Захисти близьких, збережи країну для дітей і внуків – приєднуйся до ЗСУ!

Дата: 08.03.2024 10:25

Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки в умовах воєнного стану проводиться відбір кандидатів на контрактну військову службу. Підписати контракт можуть мешканці Херсонщини віком до 45 років. Термін контракту – від трьох років. Кандидати відбираються за станом здоров’я, медичними показниками та показниками професійного відбору. У претендента на проходження військової служби має бути достатня фізична підготовленість, психологічна стійкість, мотивація до військової служби, сформований рівень ідейних цінностей, моральних та професійних якостей та відсутність судимостей.

Всі відібрані кандидати направлятимуться до навчальних центрів для набуття (покращення) військових навичок.

Усі, хто бажає захищати Україну у лавах професійної армії, можуть звертатися до територіальних центрів комплектування (або їх відділів) за місцем перебування на військовому обліку.

Перевагами військової служби за контрактом

Перевагами військової служби за контрактом є:

1. Стабільне фінансове забезпечення (посадовий оклад від 20 тис. грн + премія до 100 тис. грн).

2. Навчання та тренування для передачі здобутого досвіду як в Україні так і за кордоном.

3. Безкоштовне лікування та фінансова компенсація за поранення внаслідок участі в бойових діях

4. Забезпечення формою і засобами індивідуального захисту та повноцінне харчування

5. Перспектива карʼєрного зросту, розвиток лідерських навиків.

6. Соціальний захист та гарантоване страхування життя на 15 мільйонів гривень

Як підписати контракт

Для підписання контракту потрібно:

1. Прибути до військової частини, в якій ви бажаєте проходити службу, для отримання письмової згоди командира частини, або до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем обліку (місцем проживання) для співбесіди та визначення військової частини де ви б хотіли проходити військову службу та наявності вакантних посад. (Часто представники військових частин проводять співбесіду та надають письмову згоду у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки).

2. Після отримання письмової згоди командира прибути до територіального центру комплектування та соціальної підтримки та надати такі документи:

– копію паспорта та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;
– довідку з МВС України про відсутність судимості або її погашення;
– автобіографію в рукописному і надрукованому примірниках;
– довідку про трудову діяльність;
– копії документів про освіту;
– довідку про склад сім’ї та місце реєстрації або фактичного проживання;
– службову характеристика (з місця роботи або навчання);
– військовий квиток (для військовозобов’язаних);
– дві фотокартки розміром 9 х 12 см.

3. Отримати направлення начальника ТЦК та СП для проходження військово-лікарської комісії. Після проходження ВЛК (щодо придатності до проходження військової служби на відповідній посаді), кандидат надає:

– сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду;
– довідку про відсутність перебування на обліку у психоневрологічному диспансері;
– довідку шкір-венерологічного та тубдиспансеру;
– довідку про відсутність вагітності (для жінок);
– довідку визначення групи крові та резус-фактора;
– результати аналізів на ВІЛ, сифіліс, гепатитів “В” та “С”;
– картку медичного огляду.

4. Пройти професійно-психологічний відбір у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки

5. Отримати припис для вибуття до визначеної військової частини або навчального центру.

На кожному з етапів ти отримаєш цілковиту і повну підтримку від представників територіального центру комплектування та соціальної підтримки