Хочете взяти участь у конкурсі “Варто почати власну справу” від Українського ветеранського фонду, але маєте запитання? Долучайтесядо воркшопу

Дата: 10.03.2024 08:43

Хочете взяти участь у конкурсі “Варто почати власну справу” від Українського ветеранського фонду, але маєте запитання?  Долучайтесядо воркшопу і дізнайтеся, як отримати від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень на реалізацію та розвиток власного бізнес-проєкту, зокрема: як правильно заповнити проєктну заявку, підготувати документи, на які деталі важливо звернути увагу та як уникнути помилок.

Нагадаємо, 6 березня Український ветеранський фонд Мінветеранів розпочав приймати проєктні заявки на програму фінансування ветеранського бізнесу “Варто почати власну справу”.

За умовами конкурсу, на започаткування чи розвиток власної справи можна отримати від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Приймання проєктних заявок триває з 06 до 18 березня 2024 року.

Перед зустріччю радимо ознайомитися з умовами конкурсу та підготувати свої запитання. Більше про умови та покрокова інструкція — на сайті Українського ветеранського фонду: https://veteranfund.com.ua/.../varto-pochaty-vlasnu-spravu/

Найближчий воркшоп відбудеться 12 березня о 12:00. Щоб зареєструватися, перейдіть за посиланням

За день до воркшопу на електронну пошту зареєстрованих учасників ми надішлемо лист з посиланням для приєднання.

У вебінарі візьмуть участь фахівці Українського ветеранського фонду. Вони розкажуть про:

• заповнення проєктної заявки та підготовку документів;
  • юридичні деталі;
  • бюджет;
  • захист заявки перед експертами.

Ви також зможете поставити їм запитання, які стосуються вашого бізнес-проєкту.

Більше інформації на сайті - Український ветеранський фонд