В Україні з’явився безплатний онлайн-курс про створення та ведення ФОП

Дата: 11.03.2024 12:20

Курс запустила Соціальна мережа та освітня платформа для креативних індустрій CASES за участі Дії та адвокатського об’єднання Juscutum.

Мета курсу — сприяти збільшенню кількості фахівців, які надають свої послуги офіційно та прозоро сплачують податки. Задля цього в уроках простою мовою розповідають про все, що може стати в пригоді майбутнім експертам: як підібрати КВЕДи, які податки та збори слід платити, що враховувати під час складання договору та як надсилати його в цифровому форматі.

Також у програмі є інформація про те, як правильно звітувати про свою діяльність, як взаємодіяти з клієнтами та як, за потреби, закрити ФОП. Курс розроблено з урахуванням усіх актуальних законодавчих норм. Окрім навчальних матеріалів, він містить комплект шаблонних документів: договорів, додатків, актів та рахунків.

Детальніше про програму за посиланням: https://mcip.gov.ua/.../v-ukrayini-zyavyvsya-bezplatnyj.../

Більше інформації на сторінці Міністерства культури та інформаційної політики України