Пам’ятаємо самовідданий подвиг у захисті міст Волновахи, Гостомеля, Маріуполя, Харкова, Херсона, Чернігова

Дата: 06.03.2024 14:24

З метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії рф проти України, 6 березня 2022 року Указом Президента України №111/2022 було присвоєно почесні відзнаки «Місто-герой України» містам:

- Волновасі,

- Гостомелю,

- Маріуполю,

- Харкову,

- Херсону,

- Чернігову.

Два роки тому героїчна оборона нашими захисниками цих міст дозволила вистояти Україні в перші дні повномасштабного вторгнення ворога.

Волноваха, Гостомель, Маріуполь, Харків, Херсон, Чернігів та сотні інших населених пунктів України стали символами незламності, мужності та справжніми форпостами непоборності українського духу, та ще раз підкреслили, що села, селища, міста — це не лише географічні поняття, але й душа та серце країни, громадяни якої завжди готові стояти в обороні її свободи та незалежності.

Більше інформації на сторінці Комітету держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування